Ailemizin Parçası: Sevimli Dostlar

0
2693

Şehre yakın ama şehrin stresinden uzak, doğanın içinde sizlere eşlik eden kalabalık arkadaşlarımızı biliyor musunuz? Oyun arkadaşlığı ve sevimliliği ile şehir stresinizi üstünüzden alacaklar. Tatlılığı ile sizleri kendine hayran bırakacak, keyfinize ortak olacak sevimli dostlarımızdan bahsetmiş miydik?

Köpekler sadakati ile ünlenmiş ve sevgisi ile göz dolduran hayvanlardır. Eğlenceli halleri, arkadaşlıkları ve korumacı tavırlarıyla insanın en yakın dostu olan köpeklerimiz, Müdür ve eşi Zilli bizim ailemizin en canlı üyeleridir. Uyumlu tavırları ve sevimlilikleri ise anlatılmaz. İlk günümüzden beri yanımızda olan Müdür, alana bizim kadar hakimdir.

Havuz başındaki Flamingolarımız renklerinin göz alıcı halleri ve uzunca bacakları ile dimdik duruşları çocukların en çok ilgisini çekenlerdendir. İlk doğduklarında beyaz olan Flamingolar zaman içerisinde tükettikleri yosun sayesinde renkleri pembeye döner. Beslenme sırasında yaptığı ayak hareketlerinin Flamenko dansının çıkmasına sebep olduğu söyleniyor.

Sülüngiller familyasından gelen ve güzelliğini kuyruğunda saklayan Tavus Kuşumuz salınarak gezerken o güzelliğini sizinle paylaşacaktır.

Tavşanlarımız ise neşeli koşuşları bitmek bilmeyen enerjileri sizlere arkadaşlık edecektir.

Ördeklerimizin göldeki gezintisi ise huzur verici bir görüntü sunuyor. Gidişleri gelişleri ve sesleri ile kendilerini izleten ve gölümüzü renklendiren ördeklerimiz görmeye değerdir.

Sevimli dostlarımız ile kocaman ailemiz size hizmeti ve sevimliliği sunuyor. Ailenize ve sizlere yapacakları arkadaşlıklarla keyifli vakitlerinize neşe katacak, çocuklarınızın keşiflerine ortak olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here