test

Etkinlikler

Doğaköyü, aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte doğayla iç içe güzel anılar biriktirebileceğiniz bir ortam sunuyor. Keyifli ve güzel vakitlerinizi, özel anlarınızı yaşayacağınız alanlarımızda size organizasyon ve davet imkanı sunuyoruz. İç ve dış mekan olanaklarımız ile hava koşularına ve etkinliklere de uyum sağlıyoruz.

Davet & Organizasyon

Özel davet ve organizasyonlarınızı doğayla yaratılan etkileyici konseptlerle misafirlerinize sunabilirsiniz.

Doğaköyü’nün nefis havası ve iç açıcı ortamı ile ev sahipliği yapmak istediğiniz davet ve organizasyonlarınızda mükemmel bir tercih oluyor. Birçok seçenek ve fırsat için lütfen bizi arayın.

Doğum Günü Organizasyonları

Doğaköyü’nde müşterilerimizin yaptığı doğum günü partileri her zaman keyifli geçmektedir. Değer verdikleriniz için en özel günlerden olan doğum günlerinde cıvıl cıvıl bir ortamda kutlama fırsatı Doğaköyü’ndedir.

Arzu ettiğiniz ortamda sevdiklerinizle yeni yaşınızı kutlamak için sizleri bekliyoruz. Detaylar için lütfen bizi arayın.

Şirket Yemekleri

Yorgun ve yoğun geçen iş süreçlerinden sonra mis gibi bir havayı sunan Doğaköyü’nde ekibinizle nefes almanız için en güzel seçenek. Stresli geçen iş günlerinin ardından keyifle zaman geçirip stres atabileceğiniz Doğaköyü’nde zaman geçirmek için buyrun gelin.

Doğa ile buluşarak keyifli bir ortamda yapabileceğiniz toplantılar, görüşmeler ve kutlamalar için sizleri bekliyoruz. İç, dış ortamlarla, sakin göl kenarında tercih ettiğiniz birbirinden güzel ortamlarımızda güzel bir gün geçirebilirsiniz.

Sürpriz Etkinlikler

Havanın ve doğanın tadının çıkarabileceğiniz birçok farklı etkinliği birlikte düzenleyebiliriz.

Ailenize veya sevdiklerinize yapmak istediğiniz sürprizleri bizimle paylaşın, birlikte gerçekleştirelim!