test

Doğaköyü Çatalca Hakkımzıda

Doğaköyü Çatalca Ailesini Tanıyın

Biz bir hayal kurduk...

Ürettiğimiz, değer olarak ne varsa birçok kişi ile paylaşmak istedik. Bunun için doğanın içinde rengarenk cıvıl cıvıl ve güler yüzlü çalışan ekip insanlarıyla vazgeçilmez sevimli dostlarımızla Doğaköyü ’nü kurduk.

50 yılı aşkın hizmet sektöründe işletmecilik yapmış olan kurucumuz Yakup Atasoy tarafından 2018’de Çatalca’da kurulan Doğaköyü geniş bir alan sahiptir.

Başladığı günden beri Çatalca'da ve çevresinde farkını ortaya koyan Doğaköyü kuşkusuz en seçkin mekanlardan biridir.

Doğaköyü geniş alanları ile size birçok ortam seçeneği sunuyor. 11 m2 açık alanı, 500 m2 tam kapalı alanı, göl kenarı, havuz başı ve yarı kapalı alanları ile hizmet veriyor.

Şehrin yorucu rutininden kurtulup birazcık dinlenmeyi kim istemez? Şehre yakın ancak şehir hayatından uzak kendinize ve sevdiklerinizle keyifli zaman ayırabileceğiniz Doğaköyü sizi bekliyor.  

Şehir rutinine tatlı bir mola vermeniz için 1 yıl önce Çatalca’da açılan Doğaköyü, kahvaltı ve mangal keyfinize yeni bir anlayış katmak için açıldı. Kendi ürünlerimizin de içinde bulunduğu her zaman taze ve bol çeşitli kahvaltımız hafta içi serpme ve hafta sonu açık büfe olacak şekilde sizlerle buluşuyor. Kendi kasabımızda her damak tadına hitap edecek şekilde hazırlanan ve marine edilen ürünlerimizi seçiminize sunarak, istediğiniz pişirme şekline göre hazırlıyoruz.

Sessiz ve sakin gününüze renk katacak sevimli dostlarımızdan en başında köpeğimiz Müdür onun eşi Zilli ve yavruları geliyor. Havuz başındaki flamingolar, yeşil alanda yanınızda olacak tavşanlar, keçi, tavuk ve horozlar çocuklarınıza arkadaş, size neşe olacaklar. Bu sıcak ve rengarenk ortamda sizlere nezih bir gün sunmak bizim için bir zevk olacak.

Bizlerin bu hayaline ortak olmak için ve en kısa zamanda sizleri muazzam hizmetlerimiz ile buluşturmak için bizimle iletişime geçin!